O nas

Athenea Polska jest częścią Athenea Dental Institute, hiszpańskiej firmy, która oferuje studia i  kursy dla lekarzy dentystów, takie jak m.in. Master Ortodoncji, Master Implantologii czy Master Ortodoncji Interdyscyplinarnej. To tylko część oferty Athenea Dental Institute skierowanej do specjalistów. W naszych placówkach w Barcelonie, obejmujących 6 klas szkoleniowych i 7 nowoczesnych gabinetów stomatologicznych, nasi studenci otrzymują możliwość odbycia profesjonalnych kursów łączących teorię z doskonaleniem umiejętności praktycznych w trakcie zajęć z udziałem pacjentów.


Wychodzenie z naszą ofertą szkoleniową na rynki międzynarodowe jest częścią strategii firmy i wartości na jakich została zbudowana.  Tym samym oprócz Polski i Hiszpanii, poodejmujemy współpracę ze specjalistami w wielu innych krajach, takich jak Portugalia, Kanada, Argentyna, Chile lub Tajlandia.

Athenea Dental Institute

Cel i wartości

Naszym zadaniem jest przekazanie lekarzom dentystom profesjonalnej wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu implantologii i ortodoncji, co pozwala na zdobycie dodatkowych, cennych kwalifikacji zawodowych. Największy nacisk kładziemy nie tylko na praktyczne aspekty wykonywania zabiegów, ale także na kształtowanie umiejętności analitycznych pozwalających na skuteczniejsze określenie ścieżki leczenia.

Nasz adres

ADI Polska Sp. z o. Ul. AKACJOWA 47 35-113 RZESZÓW KRS 0000957054

Zadzwoń